.

.

Iosbdnsm copii adulți ultra-moale micro-fleece pătură aruncare tot sezonul fuzzy ușor aruncând pături pentru compania de birou acasă canapea canapea 80 x60

Iosbdnsm copii adulți ultra-moale micro-fleece pătură aruncare tot sezonul fuzzy ușor aruncând pături pentru compania de birou

RON 3.33
Cantitatea de bunuri

Opțiuni de mărime - (50x40 inch, 60x50 inch, 80x60 inch) cu pătura noastră de trei dimensiuni diferite, cu nume din care să alegeți, există ceva pentru toată lumea. Material : Pătură din microfibră 100% , care poate crea o atingere super moale și pufoasă pielii tale. Microfibra are o durabilitate mai mare și o rezistență mai bună la decolorare decât fibra de bumbac, care poate asigura căptușeala în timp și are mai puțină elasticitate pentru a -și menține forma pentru o lungă perioadă de timp. Potrivit pentru copii, băieți, fete, adulți, vârstnici, părinți și bunici și toată lumea ușor de spălat singur. Spălarea mașinii, uscată rapid, îngrijire ușoară, durabilă, nu înălbiți, nu fie fier, atârnați -vă la uscat. Îngrijire ușoară - durabilă și ușor de curățat, spălând mașina cu ciclu rece, blând cu apă rece, se usucă. Nu folosiți înălbitor. Serviciu : Satisfacția clienților este de cea mai mare importanță pentru noi. Dacă nu sunteți 100% mulțumit, echipa noastră de servicii pentru clienți va lucra cu dvs. pentru a o înțelege corect. Opțiuni de mărime - (50x40 inch, 60x50 inch, 80x60 inch) cu pătura noastră de trei dimensiuni diferite, cu nume din care să alegeți, există ceva pentru toată lumea. Material : Pătură din microfibră 100% , care poate crea o atingere super moale și pufoasă pielii tale. Microfibra are o durabilitate mai mare și o rezistență mai bună la decolorare decât fibra de bumbac, care poate asigura căptușeala în timp și are mai puțină elasticitate pentru a -și menține forma pentru o lungă perioadă de timp. Potrivit pentru copii, băieți, fete, adulți, vârstnici, părinți și bunici și toată lumea ușor de spălat singur. Spălarea mașinii, uscată rapid, îngrijire ușoară, durabilă, nu înălbiți, nu fie fier, atârnați -vă la uscat. Îngrijire ușoară - durabilă și ușor de curățat, spălând mașina cu ciclu rece, blând cu apă rece, se usucă. Nu folosiți înălbitor. Serviciu : Satisfacția clienților este de cea mai mare importanță pentru noi. Dacă nu sunteți 100% mulțumit, echipa noastră de servicii pentru clienți va lucra cu dvs. pentru a o înțelege corect. Magazinul nostru este un magazin care se străduiește pentru satisfacția clienților. Produsele noastre sunt confecționate din materii prime de înaltă calitate, în conformitate cu estetica oamenilor moderni, combinate cu cele mai la modă elemente de design. Garanție pentru a vă face mulțumit.

R

Cele mai bune oferte