.

.

Minto odihnă în pace Regina Elisabeta a II -a 1926 - 2022 Cană, amintindu -și regina Elisabeta Mug, regina Angliei Memorial Gifts Mug, Life's Life's Life Comemorative Coffee Cast

Minto odihnă în pace Regina Elisabeta a II -a 1926 - 2022 Cană, amintindu -și regina Elisabeta Mug, regina Angliei Memorial

RON 9.32
Cantitatea de bunuri

???? ?????????????? ???? ??????? ???????? : Folosim căni ceramici de înaltă calitate 100% . Cană ceramică decorată cu înveliș complet. Cană albă : spălare de vase și cuptor cu microunde; Cană de schimbare a culorii : graficul este dezvăluit atunci când se adaugă apă caldă. Căni negri sunt un negru ușor mai moale decât apare unde este tipărit designul. Nu se siguranță pentru mașina de spălat vase; Microunde în siguranță. ?????????? ???? ??? ???? ???? : Dacă sunteți în căutarea celor mai bune cadouri pentru familia dvs., prietenul sau voi înșivă, vă veți folosi și vă veți bucura pentru anii următori, consultați această cană de cafea! Această cană de cafea cu ziceri are un design grafic frumos. Tipărit pe 2 laturi. ??????? ??? ???????? : Fabricat cu mândrie în SUA. Fast împlinit și livrat, conștiincios proiectat și produs. Transport cu grijă într -o cutie robustă asigurând sosirea în stare perfectă. Toată cana de cafea personalizată va fi transport cu un număr valabil de urmărire. ??? % ??????????? Dacă aveți întrebări în procesul de utilizare, vă rugăm să contactați echipa noastră profesională de servicii pentru clienți prin e -mail la prima dată. Vă vom răspunde la întrebările dvs. și vă vom oferi soluții satisfăcătoare în 24 de ore. Vă rugăm să faceți clic pe marca noastră pentru a vedea mai multe produse. Instrucțiuni de îngrijire : nu lavabil la mașină. ???? ?????????????? ???? ??????? ???????? : Folosim căni ceramici de înaltă calitate 100% . Cană ceramică decorată cu înveliș complet. Cană albă : spălare de vase și cuptor cu microunde; Cană de schimbare a culorii : graficul este dezvăluit atunci când se adaugă apă caldă. Căni negri sunt un negru ușor mai moale decât apare unde este tipărit designul. Nu se siguranță pentru mașina de spălat vase; Microunde în siguranță. ?????????? ???? ??? ???? ???? : Dacă sunteți în căutarea celor mai bune cadouri pentru familia dvs., prietenul sau voi înșivă, vă veți folosi și vă veți bucura pentru anii următori, consultați această cană de cafea! Această cană de cafea cu ziceri are un design grafic frumos. Tipărit pe 2 laturi. ??????? ??? ???????? : Fabricat cu mândrie în SUA. Fast împlinit și livrat, conștiincios proiectat și produs. Transport cu grijă într -o cutie robustă asigurând sosirea în stare perfectă. Toată cana de cafea personalizată va fi transport cu un număr valabil de urmărire. ??? % ??????????? Dacă aveți întrebări în procesul de utilizare, vă rugăm să contactați echipa noastră profesională de servicii pentru clienți prin e -mail la prima dată. Vă vom răspunde la întrebările dvs. și vă vom oferi soluții satisfăcătoare în 24 de ore. Vă rugăm să faceți clic pe marca noastră pentru a vedea mai multe produse. Instrucțiuni de îngrijire : nu lavabil la mașină. Vă mulțumim că ați cumpărat de la noi. Adorați -vă absolut comanda sau contactați -ne și o vom face bine. Satisfacția dvs. este garantată 100% . Avem o varietate de căni tipărite din care să alegeți. Bine ați venit la magazinul nostru.PACKING include : 1 x cana de cafea 1 x boxclick "personalizați acum" pentru a începe!.

R

Cele mai bune oferte