.

.

Clip în extensii de păr 12in 7buc 70g maro auriu deschis amestecat cu blond decolorat extensii de păr uman real păr moale drept pentru femei

Clip în extensii de păr 12in 7buc 70g maro auriu deschis amestecat cu blond decolorat extensii de păr uman real păr moale drept

RON 47.99
Cantitatea de bunuri

Furnizați produse de înaltă calitate și cu costuri reduse. Ajuta fiecare fată să fie mai încrezător și de a lua zâmbet destul de pe fata lor. Extensii de păr uman 100% reale. - - - extensiile noastre de păr clip in sunt extensii de păr uman 8a 100% reale, moi și netede ca propriul păr. Poate dura 2-3 luni cu îngrijire adecvată. 70grame într-un set cu 7 bucăți și 16 clipuri. Vă recomandăm 1-2 seturi pentru adăugarea volumului, 2-3 seturi pentru adăugarea atât a lungimii, cât și a volumului. Livrare rapida in Romania - livrarea este gestionata de catre , produsele noastre vor fi trimise de la depozitul local din SUA. Puteți alege [Expedited & a doua zi : 2 zile pentru a ajunge] și [Standard : 3-5 zile pentru a ajunge]. Vă rugăm să consultați timpul estimat. Serviciul de service pe durata de viață a clientului - suntem responsabili pentru fiecare client. Oferim servicii neîntrerupte 24/7, va exista o echipă profesională de service înainte și post-vânzare care să vă ajute cu potrivirea culorii și lungimii-dacă aveți dificultăți în a decide culoarea și lungimea, vă rugăm să nu ezitați să ne anunțați, vă vom ajuta să faceți cea mai bună alegere. 24/7 gratuit serviciul clienți IG : Ugorgeoushair. Garanția de returnare necondiționată a produsului - dacă nu sunteți 100% mulțumit de produsele noastre sau aveți alte probleme, acceptăm returnarea necondiționată în termen de 30 de zile. Între timp, contactați echipa noastră de service și spuneți-ne problemele dvs., vom oferi compensații suplimentare. Activitățile de prezentare ale magazinului de produse de la magazinul de produse de îngrijire a părului de 70 g, Dacă sunteți interesat să fiți modelul nostru și să vă prezentați sugestiile, vă rugăm să contactați echipa noastră de service și serviciul gratuit IG pentru pachete și cadouri gratuite. Ugorgeoushair a început în 2016, suntem un magazin autorizat de marcă care vinde extensii reale de păr uman, specializat în producție, prelucrare și vânzări. De ce să alegeți Ugorgeoushair : . Ne angajăm să minimizăm nodurile, vârfurile despicate, uscăciunea și alte probleme și, în cea mai mare măsură posibilă, să facem produsul o extensie de păr moale, confortabilă și schimbătoare. Extensiile de păr Clip sunt cel mai simplu și mai rapid mod de a obține părul lung și gros în doar câteva minute. Clip în bătături extensie de păr vin cu clipuri deja atașat la ele. Aceasta înseamnă că puteți pur și simplu să luați bătăturile și să le fixați cu ușurință în păr de unul singur. Recomandați 2-3 pachete pentru adăugarea atât a lungimii, cât și a volumului. Păr uman * moale * Culoare naturală * fără noduri * fără despărțiri * instalare ușoară. Î1 : cum să evitați încurcarea?. R : extensiile de păr sunt făcute din păr uman real și se pot încurca la fel ca părul nostru natural. Se recomandă utilizarea unui pieptene cu dinți largi pentru a pieptăna ușor mijlocul și apoi rădăcinile. Tunderea regulată a capetelor și condiționarea cu ulei de păr este foarte recomandată. Î2 : câte pachete ar trebui să comand?. R : depinde de câte grame de păr purtați de obicei. Vă recomandăm 1-2 seturi pentru adăugarea volumului, 2-3 seturi pentru adăugarea volumului și lungimii. Î3 : clipul din extensiile de păr este amestecat cu păr sintetic chimic?. R : extensiile noastre de păr sunt toate păr uman, fără păr sintetic amestecat. Pot conține impurități în timpul procesării, dar le vom selecta curat înainte de vânzare. Ne asigurăm că fiecare extensie de păr este aleasă manual și culoarea potrivită.

R

Cele mai bune oferte