.

.

Yamazaki Home Tosca Bath Prosoper - Organizator de suport pentru baie, Alb, alb.

Yamazaki Home Tosca Bath Prosoper - Organizator de suport pentru baie, Alb, alb.

RON 88.00
Cantitatea de bunuri

Nu se aplică. Autenticitate : Toate produsele noastre sunt concepute de echipa noastră internă din sediul nostru din Nara, Japonia. Pentru a asigura autenticitatea produselor noastre, vă recomandăm să cumpărați de la acești vânzători : Yamazaki Home,, Red Cat, Sportque sau Image Sunrise. Nu există alți revânzători autorizați. Îmbarcașul de prosop : Acest suport independent creează mult spațiu pentru depozitarea și uscarea prosoapelor de baie, menținând în același timp o amprentă mică. Situat în baie pentru locul perfect pentru a -l pregăti după duș. Funcțional : șinele de lemn eșalonate se extind pe fiecare capăt pentru a găzdui obiecte agățate. Designul este nivelat pentru un flux de aer adecvat, în timp ce rămâneți compact pentru a se încadra în colțurile strânse. Materiale de înaltă calitate : Oțelul alb elegant al corpului este contrastat cu barele de lemn frumos calde. Capacitate : Fiecare bară deține 2,2 lbs. Cel mai scurt dibl de rafturi poate atârna prosoape de baie de dimensiuni standard până la 54 "în lungime. Unele foi de baie suplimentare pot fi prea mari pentru raft. Dimensiuni și greutate : Acest produs este de 6,3 x 28,35 x 32,28 inci (L x w x h) și cântărește 5,29 de kilograme. Colecție : Meet Tosca, colecția noastră de depozitare inspirată de scandinavă esențială în atârnarea oțelului alb cu accente moderne din lemn. Una dintre cele mai multe linii ale noastre, aceste accesorii pentru casă sunt elegante și elegante, un succes cu clienții noștri. Adevărat pentru marca Yamazaki, aceste produse sunt concepute pentru a oferi soluții, precum și rafinament pentru fiecare cameră din casă. Brand : inspirat de „trai în spațiu mic” din Japonia, Yamazaki creează produse ultramoderne cu adevărat unice, care sunt concepute cu atenție pentru a face pentru a face pentru a face îmbunătățiri incrementale în toată casa și ridicarea calității vieții. Yamazaki. Acasă, simplificată. Not_Aplable. Autenticitate : Toate produsele noastre sunt proiectate de echipa noastră internă din sediul nostru din Nara, Japonia. Pentru a asigura autenticitatea produselor noastre, vă recomandăm Achiziționarea de la acești vânzători : Yamazaki Home,, Red Cat, Sportque sau Image Sunrise. Nu există alți revânzători autorizați. Îmbarcașul de prosop : Acest suport independent creează mult spațiu pentru depozitarea și uscarea prosoapelor de baie, menținând în același timp o amprentă mică. Situat în baie pentru locul perfect pentru a -l pregăti după duș. Funcțional : șinele de lemn eșalonate se extind pe fiecare capăt pentru a găzdui obiecte agățate. Designul este nivelat pentru un flux de aer adecvat, în timp ce rămâneți compact pentru a se încadra în colțurile strânse. Materiale de înaltă calitate : Oțelul alb elegant al corpului este contrastat cu barele de lemn frumos calde. Capacitate : Fiecare bară deține 2,2 lbs. Cel mai scurt dibl de rafturi poate atârna prosoape de baie de dimensiuni standard până la 54 "în lungime. Unele foi de baie suplimentare pot fi prea mari pentru raft. Dimensiuni și greutate : Acest produs este de 6,3 x 28,35 x 32,28 inci (L x w x h) și cântărește 5,29 de kilograme. Colecție : Meet Tosca, colecția noastră de depozitare inspirată de scandinavă esențială în atârnarea oțelului alb cu accente moderne din lemn. Una dintre cele mai multe linii ale noastre, aceste accesorii pentru casă sunt elegante și elegante, un succes cu clienții noștri. Adevărat pentru marca Yamazaki, aceste produse sunt concepute pentru a oferi soluții, precum și rafinament pentru fiecare cameră din casă. Brand : inspirat de „trai în spațiu mic” din Japonia, Yamazaki creează produse ultramoderne cu adevărat unice, care sunt concepute cu atenție pentru a face pentru a face pentru a face îmbunătățiri incrementale pe toată durata casei și ridicarea calității vieții. Yamazaki. Acasă, simplificată. Îmbarcarele de prosop de baie Tosca de Yamazaki este un suport independent creează mult spațiu pentru depozitarea și uscarea prosoapelor de baie, menținând în același timp o amprentă mică. Șinele de lemn eșalonate se extind pe fiecare capăt pentru a găzdui obiecte suspendate. Storyyamazaki a adus idei inspirate în obiectele de uz casnic obișnuit de peste 100 de ani. Yamazaki aduce gândire și creativitate articolelor de zi cu zi prin design inspirat de viața din Japonia. Viața în Japonia și în orice oraș, îi lasă pe locuitori să fie scurt pe spațiu. Prin aceasta, ei se concentrează pe organizare, depozitare și economisire a spațiului. Fiecare dintre produsele lor sunt concepute pentru a fi cât mai inteligente și simple. Liniile de produse Yamazaki : TOSCA : o linie de depozitare inspirată de scandinavă în oțel alb cald cu accente din lemn. Toate produsele sunt disponibile în alb și negru. RIN : O linie de instrumente organizaționale simple, cu o margine modernă și accente de panou din lemn. Îmbarcașul de prosop : Acest suport independent creează mult spațiu pentru depozitarea și uscarea prosoapelor de baie, menținând în același timp o amprentă mică. Situat în baie pentru locul perfect pentru a -l pregăti după duș. Funcțional : șinele de lemn eșalonate se extind pe fiecare capăt pentru a găzdui obiecte agățate. Designul este nivelat pentru un flux de aer adecvat, în timp ce rămâneți compact pentru a se încadra în colțurile strânse.

R

Cele mai bune oferte