.

.

CUMPĂRĂTORI PRODUSE 5483200 12 PENTRU CĂTRE STANDARD CATCHET CUT CU RECUPERA DE RAUBBER, BLUE

CUMPĂRĂTORI PRODUSE 5483200 12 PENTRU CĂTRE STANDARD CATCHET CUT CU RECUPERA DE RAUBBER, BLUE

RON 18.53
Cantitatea de bunuri

Legătura de clichet nesfârșită de 12 ft : Legătura noastră de clichet nesfârșită este modalitatea ideală de a pachet sau de a bandează articole împreună pentru transport; Cureaua de poliester de 1-in x 12 ft este o modalitate excelentă de a asigura plăci de lemn, conducte, tuburi și multe altele. Blocați toate încărcăturile : cu o limită de încărcare de lucru de 600 lbs și o rezistență la rupere de 1800 lbs, aceste legături de marfă au o prindere a mânerului căptușit și o eliberare a degetului mare pentru un confort și un efect superior. Marfă sigură : Componentele metalice sunt placate cu zinc pentru rezistența la coroziune și un mecanism de clichet oferă un control precis asupra tensiunii pentru a asigura o mulțime de forme și dimensiuni, fără a deteriora marfa. Facem lucrurile în mod corect : proiectăm produse ca și cum le construim pentru noi înșine, pentru că suntem. Echipele noastre sunt angajați cu ingineri și experți care știu să facă un produs excepțional. Durabil și de încredere : Fondat în 1946, produsele pentru cumpărători a devenit lider în industria echipamentelor de camioane, deși angajamentul nostru față de îngrijirea clienților, inovația și valoarea în gama noastră de produse. Legătura de clichet nesfârșită de 12 ft : Legătura noastră de clichet nesfârșită este modalitatea ideală de a pachet sau de a bandează articole împreună pentru transport; Cureaua de poliester de 1-in x 12 ft este o modalitate excelentă de a asigura plăci de lemn, conducte, tuburi și multe altele. Blocați toate încărcăturile : cu o limită de încărcare de lucru de 600 lbs și o rezistență la rupere de 1800 lbs, aceste legături de marfă au o prindere a mânerului căptușit și o eliberare a degetului mare pentru un confort și un efect superior. Marfă sigură : Componentele metalice sunt placate cu zinc pentru rezistența la coroziune și un mecanism de clichet oferă un control precis asupra tensiunii pentru a asigura o mulțime de forme și dimensiuni, fără a deteriora marfa. Facem lucrurile în mod corect : proiectăm produse ca și cum le construim pentru noi înșine, pentru că suntem. Echipele noastre sunt angajați cu ingineri și experți care știu să facă un produs excepțional. Durabil și de încredere : Fondat în 1946, produsele pentru cumpărători a devenit lider în industria echipamentelor de camioane, deși angajamentul nostru față de îngrijirea clienților, inovația și valoarea în gama noastră de produse. Cumpărători Produsi Endless Ratchet Lege Down este modalitatea ideală de a pachet sau de a banda articole împreună pentru transport. Cureaua de poliester de 12 ft este o modalitate rapidă și ușoară de a menține plăci de lemn, conducte, tuburi și mai sigure, cu o limită de sarcină de lucru de 600 lb. Mecanismul reglabil de clichet oferă un control precis al tensiunii pentru a preveni deteriorarea încărcăturii. Componentele metalice sunt placate cu zinc alb pentru rezistența la coroziune. Mânerul căptușit și eliberarea de degetul mare oferă confort și leverag.

R

Cele mai bune oferte