.

.

Rolul de protecție a echipamentelor lamin -X - Clear Matte TPU 18 x 25

Rolul de protecție a echipamentelor lamin -X - Clear Matte TPU 18 x 25

RON 337.25
Cantitatea de bunuri

Adeziv puternic, pe termen lung. Filmul cu bandă mat adaugă o textură de suprafață frumoasă pe suprafața pe care o protejați. Filmul de 8 MIL oferă o protecție superioară a suprafeței. Adeziv puternic, pe termen lung. Filmul cu bandă mat adaugă o textură de suprafață frumoasă pe suprafața pe care o protejați. Filmul de 8 MIL oferă o protecție superioară a suprafeței. Rolul nostru de film de protecție a echipamentelor - Clear Matte TPU 18 "x 25 'este conceput pentru a proteja echipamentele de a fi deteriorate din cauza impactului, zgârierii și scuflării care se întâmplă atunci când funcționează. Menținerea echipamentului dvs. este importantă, iar filmul nostru de protecție a echipamentelor noastre de protecție a echipamentelor noastre face treaba. Filmul nostru este clar optic, așa că nici nu veți observa că echipamentul dvs. este protejat. Filmul nostru de protecție a echipamentelor are o grosime de 8 milioane, iar adezivul este suficient de puternic pentru a rezista aproape tot ceea ce aruncați și este conceput pentru a dura ani de zile și mențineți -i adeziunea.

R

Cele mai bune oferte