.

.

Multimod LC 850 nm Gigabit Fiber Media Converter-include SFP 550 m LC - la UTP Cat5e Cat6 10/100/1000 RJ - 45 - Detectare automată Gigabit sau viteză rapidă Ethernet - Cadru Jumbo-suport LLF

Multimod LC 850 nm Gigabit Fiber Media Converter-include SFP 550 m LC - la UTP Cat5e Cat6 10/100/1000 RJ - 45 - Detectare automată

RON 26.27
Cantitatea de bunuri

Suportă cadre Jumbo Ethernet de până la 9000 de octeți (dacă este necesar, configurabil prin comutatoare dip);. Suporta Qin Q și VLAN-MTU dimensiune suficient de mare pentru a le trece prin;. Compatibil cu IEEE 10/100 / 1000 Base-T și 1000 Base-SX. Conectați-l la porturile Gigabit sau Fast Ethernet. Indicatoare LED de stare pentru putere, legătură/activitate, Full-Duplex și viteză. Standarde : IEEE802.3 Z/ab 100/1000 / 1000 Base-T 1000 Base-SX. Sursa de alimentare : 100 la 240 VAC 50 la 60 Hz. Mediu : umiditate relativă; 5% până la 90%. Temperatura de funcționare : 0 până la 70 grade Celsius (32-158 F). Suporta caracteristica LLF-Link Loss Feature -( dacă este necesar, configurabil prin comutatoare dip). Se adaptează automat la viteza de 10 Mbit/s, 100 Mbit/s (Fast Ethernet) sau 1000 Mbit/s (Gigabit) și se extinde în fibră în mai multe moduri până la 500 m – 0,34 mile - (lungimea de undă a transmisiei-850 nm). Suportă modul de fibră cu viteză dublă – configurabil prin comutator dip)-selectați 1000 Base-SX sau 100 Base – SX-interconectarea cu nodurile de fibră existente este ușoară cu acest convertor media. Lungime de undă-850nm, utilizați-l numai cu fibră multimodă. Suporta Cadru Jumbo . Extindeți-vă rețeaua Gigabit sau Fast Ethernet pe fibră multi Mode până la 550 m (0,34 mile) folosind 850 nm cu ușurință. Un-UM-SMC-AS-J + MM-SFP-KIT multimode Fiber Media Converter va detecta automat 10 Mbit/s sau 100 Mbit/s Fast Ethernet sau 1000 Mbit/s Gigabit port -. Ai nevoie doar conectați cablurile și va funcționa imediat!. Îl pornești?. Ușor, va veni cu un adaptor de alimentare ca în set, doar conectați-l!.

R

Cele mai bune oferte